Spauda ant darbo aprangos

Siūlome platų asortimentą spaudos ar siuvinėjimo ant darbo drabužių paslaugų.

Padėsime Jūsų verslui būti matomam! Patarsime Jums bei pateiksime pasiūlymą spaudos paslaugoms.

Mūsų kontaktai:

+370 604 30 366

✉ info@dudu.lt

 

Papildoma informacija:

 • Spaudos ar siuvinėjimo paslaugų kainai nustatyti reikia:
  • Logotipo - didelės raiškos logotipo skaitmeninio failo.
  • Poreikio - kokie aprangos modeliai ir kiek vienetų būtų reikalingi, kokio dydžio, kuriose vietose ir kiek logotipų reiktų perkelti.
  • Minimalus kiekis - nuo 10 aprangos vienetų.
 • Svarbu! Spaudos ar siuvinjimo paslaugas atliekame tik ant mūsų parduotuvėje parduodamos aprangos. 

 

Siūlome šias technologijas:

Siuvinėjimo technologija - skirta daugeliui darbo drabužių, kepuraičių bei odos gaminių individualiam išsiuvinėjimui pagal jūsų poreikius. Puikiai tinka norint išskirtinai, pagal individualius poreikius paženklinti Jūsų pasirinktą gaminį. Logotipus galima siuvinėti tiesiogiai ant gaminio, arba pasirinktą detalę prisiūti kaip emblemą. Individualus siuvinėjimas tinka striukėms, švarkams, kepuraitėms, polo marškinėliams, džemperiams, chalatams.

Termo spauda - naudojama tekstų, simbolių ir logotipų spausdinimui tiek mažais, tiek dideliais tiražais. Šią technologiją rekomenduojama pasirinkti tuomet kai spausdinamą vaizdą sudaro ne daugiau kaip 3 spalvų gama. Vaizdas ar piešinys, kurį planuojate spausdinti ant gaminio, pirmiausiai yra išpjaunamas iš specialios medžiagos, kuri būna skirtingų spalvų ir karštu presu perkeliama ant audinio.

Šilkografija - tai spaudos būdas kada vaizdas dažais perkeliamas ant gaminio naudojant  trafaretą. Šis būdas rekomenduojamas masinės gamybos užsakymams, ypač tinkamas naudoti dekoruojant didesnio tiražo vienodo dizaino gaminius - marškinėlius, striukes, švarkus, kepuraites, bei kitus gaminius.

Lithotransfer technologija - nauja perkeliamosios paudos technologija. Stretch Litho™ Matte technologija garantuoja švarius, minkštus kraštus ir ryškias, pilnavidures spalvas. Tai reiškia, kad jūsų logotipai, prekės ženklai ar bet kokia kita grafika ant aprangos atrodys nepriekaištingai. Ši technologija tinka įvairiems audiniams, suteikdama lankstumą jūsų prekės ženklo pristatymui ant įvairios darbo aprangos. Stretch Litho™ Matte spauda yra plona ir lanksti, užtikrinant aukščiausią komforto lygį nešiojant aprangą.

Flock spauda – tai unikalus spaudos metodas, kuris suteikia audiniui išskirtinį, švelnų lietimui paviršių, panašų į Subli-Flock spaudos techniką. Ši technika pasižymi itin dideliu atsparumu skalbimui ir mechaniniam poveikiui, todėl užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę. Flock spauda atliekama iš anksto nustatytomis spalvomis (balta, juoda, raudona, oranžinė, geltona, žalia, pilka ir tamsiai mėlyna), dėl šios priežasties ji yra puikiai tinkama monochrominiams atspaudams be toninių perėjimų. Dėl savo struktūros ir spalvų įvairovės, Flock spauda idealiai tinka tiems, kurie ieško ryškaus ir išskirtinio dizaino savo darbo aprangai ar reklaminei atributikai, suteikiant produktams prabangaus ir kokybiško išvaizdos akcento.

Flex spauda – tai inovatyvi spaudos metodika, leidžianti perkelianti iškirptus ploteriu arba lazeriu raštus iš klijais padengtos folijos ant audinio naudojant karšto spaudimo presą. Ši technika nepareikalauja išankstinio matricos paruošimo, todėl yra itin lanksti ir efektyvi net ir nedidelėms užsakymų partijoms. Flex spauda suteikia galimybę kurti atspindinčius, metalizuotus ir lygius atspaudus bei pasiekti standumo efektą. Dažniausiai naudojama dekoruoti spaudinius ir personalizuoti drabužius. Tai yra ekonomiškai efektyvus sprendimas net ir mažiems užsakymams, nes nėra papildomų paruošimo išlaidų.

Šviesą Atspindinti Flex spauda – tai ypatingai įdomi spaudos technika, visada pasirenkama, kai reikalingas tinkamas matomumas. Spauda gali būti atliekama tradicinėmis juostelėmis (pavyzdžiui, populiarūs geležies juostelių ant Meistro drabužių spaudiniai) arba sudėtingesnėmis formomis, tokiais kaip logotipai ar tekstai (įskaitant nestandartinius šriftus). Ši technika yra puikus pasirinkimas užtikrinant drabužių matomumą tamsoje ar prastomis oro sąlygomis, suteikiant saugumo jausmą nešiojant.

Dekoravimas šviesą atspindinčiomis detalėmis – Mes padarysime jūsų drabužius dar saugesniais, pridėdami atspindinčias detales. Tai atrodo puikiai ir padidina Jūsų saugumą. Atspindintis dekoravimas ne tik suteikia drabužiams stilingą išvaizdą, bet ir užtikrina didesnį matomumą tamsoje ar prastomis oro sąlygomis, taip prisidedant prie asmeninio saugumo.

Subliflock technologija – tai spaudos technologija, kurioje grafika yra perkeliama ant specialios paviršiaus ir vėliau perduodama ant galutinio medžiagos. Subli-Flock spauda leidžia pasiekti bet kokį toninį perėjimą ir daugiaspalves grafikas. Baigtos dekoracijos paviršius padengtas smulkiais plaukeliais, suteikiantis unikalų ir įdomų efektą. Ši technologija idealiai tinka, kai norima sukurti išskirtinės išvaizdos ir tekstūros spaudinius ant įvairių rūšių tekstilės.

Emblemos – tai siuvinėjimo aplikacijos, kurios yra tvirtinamos ant specialaus storio audinio, o vėliau apsiuvamos specialiu siūlu. Daugiausia naudojamos kariuomenei ir uniformuotoms tarnyboms. Jos yra nestandžios ir atrodo profesionaliai bei išskirtinai. Ši technologija suteikia galimybę sukurti aukštos kokybės, ilgaamžiškus ženklus, kurie puikiai tinka atstovauti įvairias organizacijas, užtikrinant profesionalų įvaizdį ir išskirtinumą.

Speciali Aplikacija / Pleistras – tai ypatingo poliesterio audinio, matinio arba blizgaus, nuspalvinto kliento grafika, aplikacija. Skirtingai nuo siuvinėtos aplikacijos, šios paviršius yra lygus. Aplikacija prisiuvama prie drabužių arba aksesuarų. Produktas pasižymi aukštu atsparumu skalbimui. Ši technika puikiai tinka tiek dideliems, tiek mažiems užsakymams ir yra ypač rekomenduojama asmeniniams produktams (pvz., aplikacijos su vardais). Tai modernus ir efektyvus būdas asmenizuoti įvairius drabužius arba dovanas, suteikiant jiems unikalumo ir išskirtinumo. – tai ypatingo poliesterio audinio, matinio arba blizgaus, nuspalvinto kliento grafika, aplikacija. Skirtingai nuo siuvinėtos aplikacijos, šios paviršius yra lygus. Aplikacija prisiuvama prie drabužių arba aksesuarų. Produktas pasižymi aukštu atsparumu skalbimui. Ši technika puikiai tinka tiek dideliems, tiek mažiems užsakymams ir yra ypač rekomenduojama asmeniniams produktams (pvz., aplikacijos su vardais). Tai modernus ir efektyvus būdas asmenizuoti įvairius drabužius arba dovanas, suteikiant jiems unikalumo ir išskirtinumo.

Ploterio Sublimacija – tai technika, kurios metu pigmentas perkeliamas po aukšto slėgio ir aukštos temperatūros poveikio ant poliesterio audinio (paprastai baltos spalvos). Ypač rekomenduojama kvėpuojančioms sportinėms maikutėms, poliesterio krepšiams, striukėms, vėliavoms. Ši metodika leidžia pasiekti aukštą spalvų ryškumą ir išskirtinį vaizdo kokybę, tuo pačiu užtikrinant, kad spauda būtų ilgalaikė ir atspari skalbimui. Ploterio sublimacija yra puikus pasirinkimas sporto ir laisvalaikio prekėms, kur reikalingas patvarumas ir aukšta kokybė.

Ofsetinė Sublimacija – tai sublimacijos spausdinimo metodas, naudojant ofsetinę technologiją. Tai suteikia mažas sąnaudas dideliuose tiražuose. Technika susideda iš pigmento perdavimo po aukšto slėgio ir aukštos temperatūros poveikio ant poliesterio audinio (dažniausiai baltos spalvos). Ypač rekomenduojama kvėpuojančioms sportinėms maikutėms, poliesterio krepšiams, striukėms, vėliavoms. Ofsetinė sublimacija leidžia efektyviai ir ekonomiškai gaminti didelius kiekius, užtikrinant aukštą spaudos kokybę, spalvų ryškumą ir ilgaamžiškumą. Tai ideali technologija, kai reikia spalvingų ir ilgai išliekančių spaudinių ant poliesterio pagrindu sukurtų produktų.

DTG (Direct to Garment) – tai naujausia technologija, leidžianti atspausdinti ant marškinėlių, džemperių, maikučių ir daugelio kitų produktų, prieinama net ir vienetiniams užsakymams! Spaudiniai atitinka Oeko-Tex Standard 100 standartus. Būtina sąlyga – audinio sudėtyje turi būti bent 85% medvilnės, kas užtikrina spaudinių atsparumą skalbimui. DTG spauda suteikia galimybę greitai ir efektyviai spausdinti aukštos kokybės, spalvingus dizainus, užtikrinant puikų vaizdą ir ilgaamžiškumą. Tai puikus pasirinkimas tiek mažiems individualiems, tiek didesniems užsakymams, leidžiantis realizuoti įvairiausias kūrybines idėjas.

Elastomeris – tai puikus būdas papildyti produkto etiketavimą, ypač rekomenduojamas sportiniams ir reklaminiams drabužiams. Leidžia išryškinti mažas logotipo detales ir yra atsparus sudėtingoms oro sąlygoms. Paprastai elastomeris siuvamas ant produkto. Ši technologija idealiai tinka, kai reikia patvarumo ir detalumo, užtikrinant, kad prekės ženklo ar reklamos žinutė būtų matoma ir nepakitusi ilgą laiką, nepaisant išorės poveikių.

Darbo rūbai įmonėms, sertifikuotos aprangos parduotuvė

Parašykite mums

 • Greitai atsakysime bei suteiksime visą aktualią informaciją
 • Patarsime dėl konkrečių prekių modelių, dydžių ir prekių techninių savybių
 • Pasiūlysime Jums geriausią kainos ir kokybės santykį

Jūsų žinutė mums:

 • MSA gamintojo prekės darbo saugos priemonės parduotuvė
 • 3M apsaugos prekės lietuvoje, šalmai, ausinės, akiniai
 • SOPPEC šviesą atspindintys dažai lietuvoje parduotuvė
 • SECURA asmeninės apsaugos prekės lietuvoje
 • COFRA darbo batai
 • JSP asmeninės apsaugos priemonės lietuvoje
 • PUMA darbo batai
 • reebok darbo batai
 • du pont apsauginiai darbop rūbai ir kombinezonai, vienkartiniai apsauginiai rūbai
 • Mechanix wear darbo pirštinės
1 20