Moteriški apsauginiai odiniai batai - Patogiam ir saugiam darbui visą dieną!

Moteriški apsauginiai odiniai batai - Patogiam ir saugiam darbui visą dieną!

Ieškote apsauginių batų, kurie būtų ne tik saugūs, bet ir stilingi bei patogūs? 

Pasiūlymas Jums - Apsauginiai moteriški darbiniai batai VENUS. Pagaminti iš aukštos kokybės verstos odos, užtikrinančios patvarumą ir ilgaamžiškumą, o padas užtikrinantis stabilumą ir atramą. Neslystantis padas puikiai tinka dirbantiems slidžioje aplinkoje, o pirštų apsauga užtikrina, kad kojų pirštai būtų apsaugotos nuo bet kokio smūgio.

Tačiau tai, kas iš tikrųjų išskiria „Venus“ saugos batus, yra jų pritaikymas prie moteriškų kojų. Šie batai, sukurti specialiai moterims, yra įvairių dydžių, kurie bus patogūs.

Šių batų padas pagamintas iš EVA medžiagos ir gumos, todėl yra atsparus degalams ir alyvai. Tai reiškia, kad galite drąsiai avėti šiuos batus bet kokioje aplinkoje, nesijaudindami dėl paslydimo ar kritimo. Be to, smūgio sugėrimo zona po kulnu suteikia papildomo komforto ir atramą ilgomis darbo dienomis.

Šie batai taip pat atitinka aukščiausius saugos standartus – su plieniniu pirštų dangteliu, kuris atsparus smūgio energijai iki 200 J ir suspaudimui iki 15 kN. Jie patenka į kategoriją pagal EN ISO standartą SB FO SRA ir atitinka EN20345 ir EN20344 standartų reikalavimus, užtikrindami, kad jūsų kojos visada būtų apsaugotos.

Galiausiai „Venus“ apsauginiai batai yra ryškių ir drąsių spalvų, todėl jie yra puikus aksesuaras karštomis vasaros dienomis. Nesvarbu, ar dirbate statybvietėje, gamykloje ar bet kokį kitą darbą, kuriam reikalingi apsauginiai batai, „Venus“ moteriški apsauginiai batai yra puikus saugumo, patogumo ir stiliaus derinys. Užsisakykite savo porą batų jau šiandien!

Apsauginiai moteriški batai VENUS

 

Grįžti į tinklaraštį