Guminiai batai internetinėje parduotuvėje. Moteriški ir vyriški modeliai, su apsaugomis, neslidžiu padu. Pagaminti ir aukštos kokybės medžiagų.

Guminiai batai - komfortas esant drėgnomis sąlygomis

Guminiai batai – šio tipo batai dažniausiai naudojami drėgnoje, šlapioje ar chemiškai agresyvioje aplinkoje. Tuo pačiu metu pasirinktus modelius su vidiniu pamušalu galima naudoti ir šaltoje aplinkoje. Yra guminės avalynės modelių su izoliuotu padu, skiri darbui itin žemose temperatūrose. Taip pat galite rasti guminių batų modelių, skirtų naudoti individualiose ūkiuose.

Apžiūrėti guminių batų asortimentą gali - ČIA

Guminiai batai, vyriški ir moteriški modeliai.  Guminiai demar botai ir batai, avalynė.

Ne visi odiniai batai yra skirti nešvariems darbams. Kai kuriems darbams, kurie yra veikiami tam tikros rūšies cheminių medžiagų arba tam tikro tipo reljefo, reikia specialių guminių batų su specifinėmis savybėmis, apsaugančių dirbančius asmenis.

Ir nors guminiai batai yra labai išskirtinai naudingi nešvariems darbams, PVC batai pradeda populiarėti tarp ieškančių alternatyvaus varianto. Kas yra PVC darbiniai batai?

Darbiniai batai iš PVC yra pagaminti iš polivinilchlorido, plastiko polimero ir formuojami liejimo būdu. Dėl to batai yra labai atsparūs vandeniui ir lengvi.

Labai svarbu įsitikinti, kad jūsų darbo batai yra sukurti taip, kad atitiktų jūsų darbinę aplinką. Šiame straipsnyje aptarkime kai kuriuos PVC batų privalumus ir trūkumus.

PVC batų privalumai

Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl verta pasirinkti PVC avalynę:

Nebrangus – PVC yra sintetinė medžiaga ir kainuoja daug pigiau nei kiti darbiniai batai, pagaminti iš gumos. Daugelis guminių batų yra aukščiausios klasės, todėl jei tik pradedate naują darbą, gali būti prasmingiau rinktis PVC.
Lengvas – PVC gamybai naudojamas plastikas yra lengvesnis nei tradicinė guma, todėl daugelis darbuotojų, kuriems reikia daug vaikščioti, dažnai renkasi PVC, nes jis mažiau apkrauna kūną.
Atsparus vandeniui – daugelis lietaus batų taip pat gaminami iš PVC, nes medžiaga yra 100 % atspari vandeniui, o liejimas reiškia, kad nėra siūlių, kurios galėtų praleisti drėgmę. Jei jūsų darbas yra lauko sąlygomis, kur galite būti veikiamas didelio drėgmės kiekio, būtų prasmingiau naudoti PVC.

Cheminė apsauga – apsauga, kurią siūlo PVC batai, gali skirtis pagal tipą, tačiau apskritai PVC batai dažnai naudojami nešvariems darbams, kuriems gali prireikti tam tikros cheminės apsaugos.

PVC darbinių batų trūkumai

Žemiau pateikiamas sąrašas priežasčių, dėl kurių galbūt norėsite persvarstyti PVC batų įsigijimą, jei turite pasirinkimą.

Netarnauja taip ilgai – nors PVC batai gali būti naudojami pakankamai, tačiau ilgalaikio patvarumo negalima palyginti su guminiais batais. Jei norite investuoti į porą, kuri jums tarnaus metus, guma yra geriausias būdas.

Biologiškai neskaidomas – kadangi PVC yra visiškai sintetinė medžiaga, jis ilgiau išliks sąvartynuose ir sunkiau suyra. Kadangi guma yra 100% natūrali, ji yra daug palankesnė aplinkai.

Ne tokie lankstūs – guminiai batai gali būti lankstesni ir judėti kartu su koja judant. Tačiau PVC atveju taip nėra dėl jo standumo, todėl guma paprastai yra patogesnis pasirinkimas. Šaltoje aplinkoje PVC batai gali būti gana kieti.

Guminiai PVC batai, skirti darbui tiek švariose patalpose, tiek nešvariose patalpose

Kokio tipo darbams naudojami PVC batai?

PVC batai yra gana dažni darbuose, kurie yra veikiami drėgnoje vietovėje ir (arba) darbuose, kuriuose naudojamos cheminės medžiagos, trąšos ar kitos potencialiai pavojingos medžiagos. Žinoma, PVC batai nebūtinai apsaugo jus nuo visų pavojingų medžiagų, ir jūs visada norėsite būti tikri, kad PVC batai tinka jūsų darbui.

PVC batai yra gana paplitę:

  • Ūkininkavimas ir žemės ūkis
  • Paukštiena ir maisto perdirbimas
  • Naftos platformos
  • Žvejyba ir laukinė gamta

Nuolat dirbant šlapioje aplinkoje, taip pat gali būti naudojami PVC batai, net jei jų nėra aukščiau paskelbtame darbų sąraše. PVC batai gali būti prasmingi net atliekant įprastas užduotis, pavyzdžiui, dažyti namą, plauti automobilį, sodinti medžius bei atliekant kitus įprastus darbus.

PVC batai gali tarnauti ilgiau, nei manote

Taip, PVC batai paprastai neatlaikys tiek laiko, kiek guminiai batai, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pagerintumėte savo batų tarnavimo laiką. Štai keletas pasiūlymų:

Dėvėkite juos tik darbui – turėkite atskiras batų poras, kai nedirbate, kad kasdien nereikėtų avėti tų pačių darbo batų kiekvienai veiklai. Taip jie bus daug šviežiesni ir tinkamesni, kai ateis laikas atlikti sunkų specialų darbą.

Reguliariai valykite – susikaupę nešvarumai ir nešvarumai sugadins jūsų batus greičiau. Būtinai paimkite skalbimo šluostę ir valykite batus kartą per savaitę, kad jie išliktų švarūs ir nesikauptų nešvarumai ir cheminės medžiagos.

Tinkamas laikymas – Kai grįšite namo po ilgos ir sunkios darbo dienos, būtinai tinkamai padėkite batus. Nelaikykite jų tame pačiame darbiniame krepšyje visą dieną, nes nuo drėgmės juose dauginsis bakterijos ir grybelis.

Nupurkškite juos – jei dirbate, pavyzdžiui, saugos tarnyboje, o jūsų PVC batai yra veikiami buitinių valymo priemonių, greitai nuplaukite juos vandeniu, padėsite nuplauti chemines medžiagas ir apsaugoti batus.

Atlikę šiuos paprastus veiksmus, jūsų PVC batai atrodys švieži ir nauji dar daug mėnesių – kaip premiją sutaupysite pinigų tinkamai jais rūpindamiesi ir pailgindami jų tarnavimo laiką.

Grįžti į tinklaraštį