Medicinos darbo rūbai ir avalynė darbuotojams.

Darbo rūbai medicinos, sveikatos priežiūros, grožio industrijos sektoriams

Perkant personalo drabužius sveikatos priežiūros sektoriui, reikia atsiminti tris dalykus

Išvardinsime dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad įsitikintumėte, jog savo personalui, slaugos namų kolegoms ar stacionarinės priežiūros darbuotojams užsisakytumėte tinkamą aprangą.

kada dirbama slaugos namuose ar globos namuose, jums reikia tinkamos uniformos. Darbo apranga turi būti išskirtinai praktiška ir patogi.

Pasirinkite personalo aprangą, kuri yra:

1. Praktiška 

2. Patogi

3. Stilinga

 

1. Praktiška apranga

Rinkitės kelnes, marškinius ir palaidines, kurios leidžia laisvai judėti. Rinkitės patvarias tamprias medžiagas ir rinkitės universalų dizainą.

Kišenės yra būtinos gerai uniformai, daug kišenių! Kišenės turi būti išdėstytos teisingai, lengvai pasiekiamose ir patogiose vietose. Nepatogiai išdėstytos kišenės gali turėti tiesioginę įtaką ir nepatogiam darbui atliekant konkrečia darbo operaciją.

2. Patogi apranga

Ieškokite uniformų, pagamintų iš kvėpuojančių audinių. Natūralios medžiagos dažnai yra malonesnės dėvėti.

Tačiau darbo apranga turi būti ne tik praktiška ir patogi, tačiau ir išvaizda turi reikšmės! Norite, kad jūsų kolegos ar darbuotojai su pasididžiavimu dėvėtų uniformą? Turėti gražią darbo aprangą yra didelis privalumas. Uniformos taip pat turi būti atpažįstamos. Juk jūsų darbo apranga atspindi jūsų profesionalumą.

3. Sezoniniai darbuotojų drabužiai

Šaltoms žiemos dienoms derinkite ilgus marškinius ir marškinius, pagamintus iš kvėpuojančių audinių.

Visą siūloma aprangą ir avalynę medicinos sektoriui galite apžiūrėti mūsų el. parduotuvėj - https://dudu.lt/

Susisiekite su mumis, jei turite klausimų, jums reikia patarimo, kaip pasirinkti jūsų verslui tinkančius personalo drabužius arba jums reikia konkretaus produkto kainos pasiūlymo.

Grįžti į tinklaraštį