Darbo rūbai - išsirinkite aprangą darbui skirtingose pramonės šakose

Darbo rūbai - išsirinkite aprangą darbui skirtingose pramonės šakose

Siūlome didelį pasirinkimą darbo drabužių - skirtingų modelių, spalvų, dydžių, medžiagiškumo bei atsparumo. Asortimente turime darbo rūbų, pritaikytų tiek vyrams, tiek moterims. Darbo apranga atitinka Europos standarto EN 13688 reikalavimus.

Darbo rūbai sukurti naudoti įvairiomis oro sąlygomis, dėvėdami specializuotą aprangą jausitės patogiai ir saugiai. Siūlome skirtingas kolekcijas darbinių kelnių, švarkų, kombinezonų, džemperių, striukių, marškinėlių, apatinių drabužių, pirštinių, darbinių batų, sandalų bei basučių. Taip pat mūsų asortimente galite rasti ir laisvalaikiui skirtas aprangos kolekcijas (medžioklei, žvejybai, karybai, sportui bei aktyviam laisvalaikiui).

Bendras mūsų siūlomų drabužių bruožas – geras judėjimo užtikrinimas dėvint aprangą, kadangi gamyboje naudojamos šiuolaikiškos medžiagos.

Pas mus rasite darbo rūbų pritaikytų naudoti įvairiausiomis sąlygomis, nuo sukiosios pramonės, iki rūbų nuo lietaus bei laisvalaikio aprangos.
  • Signaliniai rūbai (atspindi šviesą) EN 20471 - APŽIŪRĖTI
  • Rūbai nuo lietaus (lietpalčiai, lietaus kelnės ir kt.) EN 343 - APŽIŪRĖTI
  • Pašiltinti rūbai (šiltos kelnės, šiltos striukės, džemperiai ir kt.) - APŽIŪRĖTI
Specifines savybes turinčius drabužius vadiname profesionaliais – kadangi jie skirti konkrečiai darbo veiklai tam tikroje aplinkoje.
Mūsų parduotuvėje DUDU.LT rasite tinkamą avalynę darbui įvairiomis sąlygomis – darbui, kada reikia apsaugos nuo drėgmės, šalčio, karščio, aštrių daiktų, chemikalų, slidžių paviršių. Savo avalynės asortimente siūlome kelias avalynės kategorijas, kurioms taikomi europiniai standartai, pagal darbo avalynei keliamus reikalavimus - ženklinimas OB - O5 (EN 20347) ir pagal saugos avalynės reikalavimus - ženklinimas SB - S5 (EN 20345).

Pagrindinis skirtumas tarp šių kategorijų avalynės yra tas, kad apsauginė avalynė turi apsauginį pirštų dangtelį kaip pagrindinį apsauginį elementą, taip pat gali turėti iki 7 kitų apsauginių savybių (pvz., antistatinės savybės, energijos sugėrimas kulne, atsparumas tepalams ir kurui bei kt.). Darbiniai batai gali turėti iki 6 apsauginių elementų (pvz., apsaugos nuo drėgmės prasiskverbimo. Darbo ir saugos avalynei taip pat gali būti taikomi papildomi reikalavimai specialioms reikmėms, pvz., P (pramušimui atsparus padas), CI (pado izoliacija nuo šalčio), A (antistatinė avalynė) ir kt.
Darbiniai batai, skirti darbui vasarą ir žiemą. Lengva ir kvėpuojanti avalynė, sandalai, guminiai batai, darbiniai kedai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – Jus gali sudominti mūsų siūlomas platus laisvalaikio drabužių asortimentas su šiuolaikiškais spalvų deriniais. Pavyzdžiui, jei atkreiptumėte dėmesį į vyriškas ar moteriškas Softshell striukes, galite pastebėti, kad skirtingi striukių modeliai turi aukštas medžiagų atsparumo vandeniui savybes su puikiu garų pralaidumu (kvėpuojanti medžiaga). Be to, kai kurios mūsų Softshell striukės atitinka jau minėtą darbo standartą (EN 13688), taip pat ir drabužių, skirtų apsaugai nuo šaltos aplinkos, standartą (EN 14058). Taip pat internetu galite užsisakyti rūbus, kurių medžiagos patvarumas užtikrinamas naudojant TPU membraną, apsaugančia nuo vėjo bei drėgmės.
Kiti iš mūsų laisvalaikio drabužių sąrašo yra liemenės, džemperiai, marškinėliai, striukės, kelnės, kepurės, apatiniai drabužiai (kojinės, termo rūbai), laisvalaikio bateliai, akiniai, pirštinės. Siūlome platų spalvų bei dizaino pasirinkimą.
Laisvalaikio apranga moterims ir vyrams. Termo rūbai, termo apatiniai, džemperiai, striukės, batai, liemenės, drabužiai vyrmas ir moterims

Visada atminkite, kad jūsų įsigyti drabužiai būtų tinkami veiklai, kurią užsiimsite. Todėl nedvejodami užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę DUDU.LT. Mielai padėsime ir patarsime, kad būtumėte patenkinti ir pas mus sugrįžtumėte.
Grįžti į tinklaraštį