Darbo drabužių EN ISO standartų supratimas: vadovas įmonėms

Darbo drabužių EN ISO standartų supratimas: vadovas įmonėms

Renkantis darbo drabužius savo darbuotojams, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Norite įsitikinti, kad jūsų pasirinkti drabužiai yra patogūs, patvarūs ir tinkami atliekamam darbui. Tačiau dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti – ar drabužiai atitinka atitinkamus EN ISO standartus.

EN ISO reiškia Europos normą Tarptautinė standartizacijos organizacija. Tai yra standartai, apibrėžiantys įvairių tipų asmeninių apsaugos priemonių, įskaitant darbo drabužius, reikalavimus. Laikydamiesi šių standartų, galite būti tikri, kad jūsų pasirinkta darbo apranga užtikrins reikiamo lygio apsaugą ir ilgaamžiškumą jūsų darbuotojams.

Štai keletas svarbiausių EN ISO standartų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis darbo drabužius:

EN ISO 20471: Šis standartas apibrėžia reikalavimus gerai matomiems drabužiams. Jei jūsų darbuotojai dirba prasto apšvietimo sąlygomis, svarbu pasirinkti šį standartą atitinkančią darbo aprangą, kad būtų užtikrintas jų matomumas ir saugumas.

EN ISO 11612: Šis standartas apibrėžia reikalavimus drabužiams, kurie apsaugo nuo karščio ir liepsnos. Jei jūsų darbuotojai dirba aplinkoje, kurioje kyla gaisro ar karščio poveikio rizika, svarbu pasirinkti šį standartą atitinkančią darbo aprangą.

EN ISO 11611: Šis standartas apibrėžia reikalavimus drabužiams, kurie užtikrina apsaugą nuo suvirinimo ir susijusių procesų. Jei jūsų darbuotojai dirba su suvirinimo įranga, svarbu pasirinkti šį standartą atitinkančią darbo aprangą, kad apsaugotumėte juos nuo kibirkščių ir kitų pavojų.

EN ISO 13688: tai bendras apsauginių drabužių standartas. Jame apibrėžiami pagrindiniai reikalavimai drabužiams, kurie skirti apsaugoti dėvėtoją nuo pavojų darbo vietoje.

EN 342: Šis standartas apibrėžia reikalavimus drabužiams, kurie apsaugo nuo šaltos aplinkos. Jei jūsų darbuotojai dirba šaltoje aplinkoje, svarbu pasirinkti šį standartą atitinkančią darbo aprangą, kad būtų užtikrintas jų patogumas ir saugumas.

Renkantis savo darbuotojams darbo drabužius, svarbu atsižvelgti į šiuos EN ISO standartus, kad užtikrintumėte reikiamą apsaugos ir saugos lygį. Laikydamiesi šių standartų galite padėti apsaugoti savo darbuotojus ir užtikrinti, kad jie galėtų saugiai ir patogiai atlikti savo darbą.

Jei turite daugiau klausimų ar rūpesčių dėl EN ISO standartų ar darbo drabužių apskritai, nedvejodami susisiekite su mumis adresu Dudu.lt. Mes visada džiaugiamės galėdami padėti jums rasti geriausius darbo aprangos sprendimus jūsų verslo poreikiams.
Grįžti į tinklaraštį