Darbo batai internetu - lengvi, kvėpuojantys, su apsaugomis. Skirtingi modeliai batų darbui: pusbačiai, sandalai, vasariniai batai, žieminiai batai, kedai, auliniai batai, su apsaugomis. Apžiūrėkite el. parduotuvėje.

Darbo batai - patogaus, saugaus ir našaus darbo garantas

Tinkamą darbo batų pasirinkimą gali įtakoti daug įvairių faktorių – tokių kaip drėgmė, šalta aplinka, aukšta paviršių temperatūra, aštrūs daiktai, chemikalai, slidūs paviršiai. Savo darbo avalynės asortimente pristatome dvi pagrindines avalynės kategorijas, kurioms taikomi europiniai standartai, pagal darbo avalynei keliamus reikalavimus - ženklinimas OB - O5 (EN 20347) ir pagal saugos avalynės reikalavimus - ženklinimas SB - S5 (EN 20345). ).

Pagrindinis skirtumas tarp šių kategorijų avalynės yra tas, kad apsauginiai batai turi apsauginį pirštų dangtelį kaip pagrindinį apsauginį elementą, taip pat gali turėti iki 7 kitų apsauginių savybių (pvz., antistatinės savybės, energijos sugėrimas kulne, atsparumas kurui ir kt.). Darbiniai batai gali turėti iki 6 apsauginių elementų (pvz., prasiskverbimo ir vandens sugėrimo). Darbo ir saugos avalynei taip pat gali būti taikomi papildomi reikalavimai specialioms reikmėms, pvz. pradūrimui atsparus padas, šalto dugno izoliacija, antistatinė avalynė) ir kita.

Sandalai – šio dizaino darbo batai dažnai puikiai pralaidūs orui ir sugeria drėgmę. Apskritai sandalai dažniausiai naudojami vidaus patalpose. Avalynės saugos pagrindinės savybės yra padas, pasižymintis antistatinėmis, kurui ir alyvoms atspariomis ir neslidžiomis savybėmis. Kai kurie apsauginiai sandalai taip pat gali turėti nepraduriamą vidpadį (žymima - P).

Sandalai darbui su pirštu ir pado apsaugomis, lengvi, kvėpuojantys ir sugeria prakaitą. Pristatymas visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Biržuose, Anykščiuose, Pasvalyje, Druskininkuose, Ignalinoje, Kelmėje, Mažeikiuose

Batai žemu aulu (pusbačiai) – tai avalynės tipas, kuris labai gerai apsaugos Jus nuo išorinių poveikių darbo aplinkoje. Ypatingai tinka naudoti darbui lauko sąlygomis, taip pat puikiai tinka naudoti vidaus patalpose, kada yra poreikis apsaugoti kojas bei turėti gerą sukibimą su paviršiais.

Kokybiški pusbačiai darbui - darbo avalynė moterims ir vyrams. Su apsaugomis, specialiu neslidžiu padu, antistatiniai, atsparūs kurui, nepradsuriamu padu ir pirštų apsauga.

Batai aukštu aulu – Šio tipo avalynės skiriamasis bruožas yra puiki pėdos fiksacija, kuri apsaugo nuo kojos patempimų (čiurnos traumų).  Žiemai skirti pašiltinti modeliai pakankamai gerai apsaugo koją dirbant šaltoje aplinkoje.

Batai aukštu aulu, skirti darbui vyrams bei moterims, modeliai ir dydžiai atitinka standartus. Tinka darbui lauko bei vidaus sąlygomis. Firminiai lengvi apsauginiai batai, derinami su darbo rūbai ir kita apranga. Komplektuojami derinant spalvas, tinka įmonių darbuotjams, statybininkams, vairuotojams, sandėlininkams, krovėjams.

Auliniai batai (batai iki blauzdos) – Šiuos batus vertinsite ypač šaltu oru, kai yra apsaugota ne tik kulkšnis, bet ir didesnė blauzdos ar blauzdos srities dalis. Taip pat turime darbinės avalynės modeli, pritaikytų dėvėti visais metų laikais (pavasariui, vasarai bei rudens metui).

Auliniai batai darbui, skirti dirbti sudėtingomis sąlygomis lauke ar vidaus patalpose. Skirtingi modeliai turi įvairias savybes. Turime avalynės skirtos saugiam darbui tiek vyrams, tiek moterims. Užsakymai priimami ir siuntos siunčiamos visoje Lietuvoje.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį, kad avalynę visada reiktų rinktis pritaikytą tam tikrai aplinkai ar darbui, t.y., avalynė pagal savo savybes ir paskirtį turėtų atitikti aplinką ir sąlygas, kuriomis yra naudojama. Renkantis darbui tinkamus batus, svarbiausia turėtų būti apsaugos savybės (kojos fiksacija, pirštų ir pado apssauga). Ne mažiau svarbus dalykas – svarbu pasirūpinti, kad batai būtų patogūs ir tinkamo dydžio. Darbui žiemos laikotarpiu ar patalpose, kuriose yra palaikoma itin žema temperatūra, siūlome rinktis avalynę su aukštesniu aulu.

Grįžti į tinklaraštį