Darbinės pirštinės vyrams ir moterims. Guminės, odinės, medžiaginės, vienkartinės pirštinės darbui internetu.

Apsauginės pirštinės - rankų apsauga ne vien darbo metu

Mūsų siūlomos pirštinės puikiai apsaugo ne tik nuo nešvarumų, bet ir gali užtikrinti komfortišką darbą, pavyzdžiui, šaltoje, drėgnoje ar cheminėje aplinkoje. Mūsų tikslas yra suteikti klientams tinkamą apsaugą, gerą sukibimą ne tik darbo metu, tačiau ir atliekant įvairias užduotis laisvalaikio veikloje.

Siūlome daug skirtingos paskirties pirštinių modelių bei nuolatos papildome ir atnaujiname siūlomą asortimentą. Pirštinių gamyboje naudojamos technologijos žengia koja kojon su naujausiomis tendencijomis, kurios šiuo metu yra rinkoje. Jau praeityje liko laikai, kuomet darbo pirštinės buvo gaminamos tik iš storo odos sluoksnio, bei su kuriomis budavo sunku ir nepatogu dirbuotis.

Pagrindinės mūsų darbo pirštinių kategorijos būtų šios:

Aplietos darbinės pirštinės  - gali būti laikomos vienu populiariausių darbinių pirštinių tipų. Pirštinės apliejamos skirtingo atparumo dangomis, tokiomis kaip poliuretanas, nitrilas, lateksas, PVC ir kt.

Aplietos pirštinės darbui.

Odinės ir kombinuotos medžiagos pirštinės - neatsiejama mūsų pirštinių asortimento dalis yra pirštinės, pasiūtos naudojant natūralią ar dirbtinę odą, kurios plačiai naudojamos statybose ar logistikoje. Pas mus klientai, susidūrę su šiluminės rizikos ir suvirinimo darbais, džiaugiasi siūlomais pirštinių modeliais ir jų komfortu.

Odinės darbinės pirštinės

Tekstilinės pirštinės - Mūsų parduotuvėje siūlomas pirštinių asortimentas apima ir tekstilinių ar vienkartinių pirštinių, tinkančių, pavyzdžiui, buičiai, namų ūkiams, įvairiems valymo darbams ar kitiems smulkiems rankų darbams.

Medžiaginės tekstilinės pirštinės darbui

Pašiltintos pirštinės - apsauginės pirštinės, skirtos darbui šaltose aplinkose lauko sąlygomis arba šaltomose vidaus patalpose.

Pašiltintos žieminės darbinės pirštinės

Taktinės pirštinės - skirtos rankų apsaugai kariams, medžiotojams, žvejams ar aktyvaus laisvalaikio entuziastams.

Taktinės apsauginės pirštinės

Svarbios sąlygos norint įsigyti tinkamas ir kokybiškas pirštines yra darbo rizikos vietoje nustatymas, reikiamas pirštinės dydis, ilgis ir, galiausiai, reikiamo apsaugos lygio nustatymas pagal atitinkamą Europos standartą.

Kaip ir avalynės, drabužių ar apsauginių darbo priemonių standartai, pirštinės skirstomos į tam tikras apsaugos kategorijas, kurioms taikomi europiniai standartai.

0 kategorija – pirštinės neturi atitikti jokio standarto ir joms nėra keliami specialūs reikalavimai.
1 kategorija – EN 420 – pagrindinis higienos rizikos standartas, nustatantis, ar pirštinės nekenkia sveikatai.
2 kategorija - EN 388 - po piktograma visada galime rasti skaičius nuo 0 iki 5, nurodo pirštinės atsparumą trinčiai, įpjovimams, plyšimams, pradūrimams, taip pat nurodo raidę A iki F atsparumą pjovimui pagal EN ISO, kur F raidė nurodo didžiausią įmanomą atsparumą. Galiausiai yra apsauga nuo smūgio, kuri nurodo, ar tam tikro tipo pirštinės išlaikė (P) ir Neišlaikė (nepažymėtos) testų. Jei po piktograma yra raidė X, tai reiškia, kad testas nebuvo atliktas arba nėra aktualus.
3 kategorija – EN 374 – šis standartas nurodo cheminę apsaugą, kuri toliau skirstoma į:

Pagrindinė apsauga – prasiskverbimui atsparios pirštinės (prasiskverbimas)

Specifinė apsauga – prasiskverbimui atsparios pirštinės, pralaidumo testai. Po piktograma yra tam tikros raidės, kur kiekviena raidė nurodo konkrečią cheminę medžiagą, kuriai pirštinė atspari. Galima atskirti iki 18 išbandytų cheminių medžiagų.

Apsauga nuo mikroorganizmų (bakterijų, grybelių ir virusų)

Apžiūrėkite mūsų parduotuvėje siūlomas darbui ir laisvalaikiui skirtas pirštines šiose subkategorijose:

  • Vienkartinės pirštinės
  • Nitrilinės (nitrilo) pirštinės
  • Guminės pirštinės
  • Pirštinės be pirštų
  • Pirštinės suvirintojams
  • Antivibracinės pirštinės
  • Pašiltintos darbinės pirštinės
  • Neperpjaunamos pirštinės
  • Odinės darbinės pirštinės
  • Taktinės pirštinės

Visą prekių asortimentą galite apžiūrėti čia - https://dudu.lt/

Visada įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamas pirštines. Taip saugiai apsaugosite ne tik delnus ir pirštus, bet ir visas rankas. Mūsų asortimente taip pat galite rasti skirtingus standartus atitinkančius darbo ir laisvalaikio prištinių modelius.

Grįžti į tinklaraštį