Aplietos pirštinės. Rankų apsaugos priemonių parduotuvė

Aplietos pirštinės: Būtina priemonė kiekvienoje darbo vietoje

Daugelio pramonės šakų darbuotojams dengtos pirštinės yra gyvybiškai svarbi saugos priemonė. Šios pirštinės sukurtos taip, kad veiktų kaip barjeras tarp darbuotojo rankų ir dalykų, kurie gali sužaloti, sudirginti ar net nudeginti odą, pavyzdžiui, cheminių medžiagų, kuro ir kitų agresivių terpių.

Aplietos pirštinės yra būtinos tokiose srityse kaip gamyba, cheminių medžiagų tvarkymas ir statyba, kur darbuotojai dažnai susiduria su pavojingomis medžiagomis. Tinkamų pirštinių dėvėjimas padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų ir sužalojimų riziką, dėl ko gali prireikti brangių prastovų  ar gali tekti susidurti su kompensacijomis dėl darbuotojo sveikatos sutrikdymo.

 

Dengtų pirštinių standartai pagal EN ISO

Renkantis aplietas pirštines, reikia atsižvelgti į EN ISO standartus. Šie tarptautiniu mastu pripažinti standartai yra gairės kuriant, gaminant ir tikrinant apsaugines pirštines. Toliau pateikiami EN ISO standartai tokio tipo pirštinėms:

  • EN 388 - Pirštinės, apsaugančios nuo mechaninių pavojų
  • EN 374 - Pirštinės, apsaugančios nuo cheminių medžiagų ir mikroorganizmų  
  • EN 407 - Pirštinės, apsaugančios nuo karščio pavojų 

 

DUDU.LT internetinė parduotuvė gali pasiūlyti įvairių aukščiausios kokybės pirštinių, kurios Jums suteiks:

  • Didesnę apsaugą: suteikdami darbuotojams tinkamas saugos priemones, galite sumažinti nelaimingų atsitikimų ir sužalojimų tikimybę, padidindami saugą visose darbo vietose.
  • Produktyvumas didėja, kai darbuotojai yra apsaugoti nuo potencialiai kenksmingų medžiagų, nes jie gali dirbti našiau ir efektyviau.
  • Atitiktis reglamentams: pasirinkite EN ISO reikalavimus atitinkančias pirštines
  • Daugybė pasirinkimų: galite pasirinkti idealias pirštines pagal individualius poreikius ir reikalavimus.

 

Užsisakykite dengtas apsaugines pirštines DUDU.LT

Apibendrinant galima pasakyti, kad dengtos pirštinės yra esminė įvairių pramonės šakų darbuotojų apsaugos priemonė. Siūlydami aukštos kokybės pirštinių, atitinkančių EN ISO standartus, asortimentą, mūsų prekės gali suteikti klientams geresnę saugą ir didesnį produktyvumą.

Grįžti į tinklaraštį